Toshiba’nın Yeni Bombası: Satellite Radius 11

0
1902
Toshiba’dan 360 Derece Dönebilen Notebook! Ekranı 360 derece açıyla çevrilebilen ve bu sayede tablet olarak da kullanılabilen 11.6 inç ekranlı dizüstü bilgisayar Toshiba Satellite Radius 11’in fiyatı belli oldu.Toshiba, hem tablet hem dizüstü bilgisayar formuna sahip yeni modeli Toshiba Satellite Radius 11’i IFA 2014’te tanıtmış, ancak fiyatını açıklamamıştı. Modelin 26 Ekim’de ABD’de ilk kez görücüye çıkacaği açıklanırken ABD için fiyatı da belli oldu: 330 dolar.
NOTEBOOK FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Windows işletim sistemli dizüstü bilgisayarın en önemli özelliği 360 derece açıyla dönen ekranı ve bu sayede birtablet olarak da taşınıp kullanılabilecek olması. 5 farklı modda kullanım olanağı sunan modelde çadır çeklinde sunum tableti, klavye arkada tablet gibi değişik konumlarda kullanım olanağı mevcut.

order dapoxetine fda drug approval. klinefelter syndrome of patients that is, buy dapoxetine uk.

on levitra generic buy baclofen online, cost of intrathecal baclofen, total cost intrathecal baclofen pump . zoloft viagra cost per pill. buy zoloft online canada. zoloft price uk homepage. buy zoloft cod view. zoloft prices . average price of zoloft without insurance . cost of 

1366 x 768 piksel çözünürlüklü ekrana sahip modelde Intel Celeron ya da Pentium işlemciler tercih edilebilecek. 4 GB’a kadar RAM, 320 GB flash depolama ya da 500 GB HDD alternatifleri de yine kullanıcı insiyatifinde. Modelde Intel HD grafik yer alıyor.DTS Sound hoparlörler, HD webcam, 1 USB 3.0, 1 USB 2.0 portu, SD kart slotu ve HDMI girişi de diğer özellikler arasında.