Yeni Macbook’lara Windows 7 Desteği Gelecek Mi?

0
1303

Apple’ın yeni Macbook Air ve Macbook Pro modelleri için Windows 7 desteği gelecek mi?

Apple’ın ay başındaki “Sprint Forward” etkinliğinde duyurduğu yeni Macbook Air ve Macbook Pro modelleri içinBootCamp desteği belli oldu. Apple destek sayfalarındaki BootCamp sistem gereksinimlerini güncelleyen Apple, 2015 modeller için Windows 7 desteğini kesti.
Yeni modellerde sadece Windows 8

buy dapoxetine on line dapoxetine in the usa no prescription dapoxetine dapoxetine australia online dapoxetine in miami usa cheap dapoxetine mail 

2015 model 11 inç ve 13 inç Macbook Air modelleri ile 13 inç ve 15 inç Macbook Pro modellerinin hepsi için desteklenen tek Windows sürümü ise 8 oldu. BootCamp Asistant yazılımının en son sürümü indirilerek yüklenebilen Windows 8 işletim sisteminin sadece 64 bit sürümü Mac’ler üzerinde kullanılabiliyor.
Eski sürüm için sanallaştırma

4 jun 2008 … buy female cialis online a good real estate agent will have an in-depth

purchase discount medication! buy generic zoloft canada . online drugstore, when did zoloft go generic.

2014 model Macbook Air ve Macbook Pro’lar ise hala 64 bit Windows 7 desteğine sahip. Yeni Macbook modelleri üzerinde Windows 8 öncesi sürümleri kullanmak isteyenler için tek şans sanallaştırma yazılımları. Apple, BootCamp desteği vermese de WMware Fusion ya da Parallels Desktop gibi yazılımlar ile daha eski Windows sürümlerini 2015 Macbook’lara yüklemek mümkün olabilir. Apple’ın yeni 12 inç’lik Macbook modellerinde de sadece Windows 8 desteği vermeceği tahmin ediliyor.

cheapest buy baclofen purchase in canada, alexandria, discount baclofen generic pricing , cheap baclofen generic is it safe, baclofen no prescriptions needed shiftdelete