Yeni iPad’ler Ne Zaman Tanıtılacak?

0
1066

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıttığı etkinliğin ardından sıra yeni iPad’ler için düzenlenecek etkinliğe geldi. Yeni iPad’ler 16 Ekim Lansmanın da Tanıtılabilir!

Bugün ortaya çıkan bir rapor, Apple’ın yeni nesil iPad’lerinin tanıtımı için16 Ekim tarihini işaret ediyor. Apple’ın yeni tabletlerini tanıtacağı bu etkinliğinin, 9 Eylül tarihindeki etkinliğe kıyasla daha az parıltılı bir etkinlik olması bekleniyor.

Yaklaşan etkinlikte Apple’ın, iPad Air 2 ve retina ekranlı iPad Mini’yi tanıtması muhtemel. Firmanın yeni tabletlerinde kesin olarak yer vermesi beklenen özelliklerden birisi ise iPhone 5S ile hayatımıza giren TouchID.

14-10/03/touchid-sensor.jpg

purchase atarax, where to buy atarax, atarax price, atarax cost, hydroxyzine mg, hydroxyzine 25, order hydroxyzine online.

Yeni nesil tabletlerde karşılaşacağımız diğer bir yenilik ise geçtiğimiz gün”Altın Renkli iPad Air 2″ başlıklı yazımızda söylediğimiz gibi, ilk olarakiPhone 5S’de gördüğüdüğümüz ve oldukça beğenilen altın renk seçeneği.

Yeni tabletlerde işlemci tarafında ise Apple, 2. nesil 64 bit işlemcisi Apple A8’e yer verecek. Ayrıca Apple, 16 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinlikte12,9 inç ekrana sahip iPad Pro’yu ve yeni işletim sistemleri olan OS X Yosemite tanıtabilir.