Yeni Chromebook Pixel Piyasaya Sürüldü

0
1050
Google’ın dizüstü bilgisayarı Chromebook Pixel’in yenileneceğini duyurmuştuk. USB-C bağlantı kapısına sahip yeni Chromebook Pixel piyasaya sürüldü. Kısa sürede şarj olma özelliği ile dikkat çeken cihaz ile ilgili detayları haberimizde.
Apple’ın hafta başında yeni MacBook modellerini duyurmasının ardından Google da hamlesini yaptı. Üst sınıf dizüstü bilgisayarı Chromebook Pixel’i güncelleyen şirket, cihazda pil ömrü ve hızlı şarj süresi gibi yenilikleri ön plana çıkarıyor.
Hızlı şarj özelliği
Yeni Macbook’ta olduğu gibi USB-C bağlantı kapısıya gelen Chromebook Pixel’de yeni birimden iki adet bunuyor. Hatırlanacağı gib, MacBook’ta sadece tek bir USB-C bağlantı kapısı yer alıyordu.Yeni USB-C bağlantısı Chromebook Pixel’e hızlı şarj süresi sağlıyor. 12 saat pil ömrü sunan cihazı sadece 15 dakika şarj etmek 2 saatlik kulllanım süresi sunuyor.
Teknik özellikler ve fiyatlar
Yeni cihazın sistem tarafına da önemli güncellemeler bulunuyor. 2560×1700 piksel çözünürlüğünde 12.85 inç dokunmatik ekrana sahip cihazda 2.2 GHz Core i5 ve 2.4 GHz Core i7 işlemciler yer alıyor. 8 GB / 16 GB belleğe sahip yeni Chromebook Pixel, 32 GB ve 64 GB dahili depolama alanı ile geliyor. 720p kamera, SD kart girişi, arka aydınlatmalı klavye de yeni cihazın özellikleri arasında.
Giriş modeli 999 dolardan satılan cihazın üst modeli ise 1299 dolardan sahiplerini bulacak.

shiftdelete jan 1, 1970 – cheap and efficient medications with fluoxetine no prescription needed always available at our pharmacy with fastest delivery ever seen. order fucidin