Jolla Tablet Kendini Geliştiriyor

0
1262
Bağış kampanyası ile istediğine ulaşan Jolla tablet kendini geliştiriyor… Üreticinin yeni bağış hedefleri tabletin çok daha gelişmiş özelliklere sahip olmasına olanak verecek. Finlandiyalı Jolla’nın üzerinde çalıştığı ve Indiegogo bağış kampanyası sayesinde hayata geçirdikleri Jolla Tabletgözünü iyice yükseğe dikti. Başarılı donanımı ve pazarın çok altında fiyatı ile dikkat çeken ürün, şayet kampanyaya getirilen ek hedefleri tutturursa çok daha güçlü hale gelecek.

do not use prednisone if: you are allergic to any ingredient in prednisone you have a buy baclofen overnight delivery generic drug baclofen pill baclofen 25 mg ups cod zum preise fon baclofen buying baclofen 10 mg online buy 

Sailfish işletim sistemli Jolla Tablet, 380 bin dolar bağış ararken, 1.18 milyon dolar toplamış ve 7 bin 400 destekçiye kavuşmuştu. Bu değerler ise bir hafta önceye, 23 Kasım 2014’e ait. Kampanyanın ulaştığı bağış değeri şu an 1 milyon 346 bin dolar seviyesinde!

Indiegogo kampanyası 1.5 milyon dolarlık bağış alırsa Jolla Tablet microSDHC kartlara (128GB’a kadar) uyumlu olacak. Şayet 1.75 milyonluk bağış toplanırsa cihaz split screen özelliğine kavuşacak ve şimdilik hayal gibi görünen 2.5 milyon dolar toplanırsa, 3.5G ve hücresel ağ bağlantısı desteği sunacak.

safe and cheap place to buy fluoxetine online without prescription. always low prices and high quality. we sell only fda approved fluoxetine pills.

dapoxetine approval same day delivery service. buy dapoxetine online from an official certified pharmacy, overnight shipping, exclusive & competitive 

Jolla Tablet’in Indiegogo bağış kampanyası 10 gün sonra sona erecek.

shiftdelete