iPhone 6s’e Geleceği Söylenen 7 Özellik

0
1277

Karşınızda, Apple’ın 2015 yılının son çeyreğinde duyurması beklenilen iPhone 6s’e geleceği söylenen 7 özellik… buy prednisolone 40 mg – prednisone 20 mg price prednisone generic and trade price prednisone 20 mg without prescription ; buy prednisone from canada 

Apple, her yeni ürününü devrimsel nitelikteymiş gibi göstermesini iyi bilen bir marka. Şirketin pazarlamadaki ustalığı, bir yıl önce daha iyisinin üretilemeyeceği ima edilen bir özelliğin, ertesi sene bir adım daha iyileştirilmiş versiyonu ile yeniden kullanılmasını mümkün kılıyor. Fakat, iPhone’un 2014 yılında yaşadığı değişim, parlak sözlerle cazip hale getirilen yüzeysel iyileştirmelerle kısıtlı değildi. Tarihinde ilk kez 5,5 inç ekran büyüklüğüne erişen iPhone, yenilenen gövde tasarımıyla ve gelişen ekran çözünürlüğü ile, şirketin akıllı telefon tasarım anlayışında yeni bir döneme girdiğini gösteriyordu.
2014 yılının en çok satılan üst düzey akıllı telefonları arasında bulunan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, 2015 senesinde yerini iPhone 6s’e bırakacak. iPhone 6s’in teknik özellikleri hakkında henüz hiçbir resmi veri paylaşılmadı. Fakat bu durum cihazın sahip olmasını beklediğimiz özellikleri sıralamamız için engel değil. iPhone 6s’te görmeyi umduğumuz özellikleri, şimdiye dek karşılaştığımız sızıntılardan, ilan edilen teknolojilerden ve tescili için başvurulan patentlerden yola çıkarak sıralıyoruz.
LPDDR4 RAM
Samsung’un 2014 yılının ilk haftalarında duyurduğu LPDDR4 bellek teknolojisi, iPhone 6s’te görülmesi muhtemel teknolojiler arasında bulunuyor. 3200 Mbps hızında veri yazabilen mobil DDR4 bellekler, iPhone 6s’te kullanılan LPDDR3 teknolojisinden %40 daha az enerji harcıyor.
Apple A8X işlemci
iPhone 6’nın Apple A8 işlemcisinin performans yönünden sıkıntı yarattığını iddia etmiyoruz. Yine de, iPad Air 2’ye muazzam bir işlem gücü kazandıran Apple A8X’in iPhone 6s’e çok yakışacağı apaçık ortada.
Su geçirmezlik

top quality medications. buy zoloft online pharmacy. top offering, generic zoloft picture.

Apple’ın 2015’in ilk haftalarında başvurduğu bir patent, Mart ayında ortaya çıkmıştı. Şirketin yeni nesil ürünlerini su geçirmezlik özelliği ile buluşturacağı söylenen bu patent, gövde parçalarının birleşim noktalarını mühürleyen bir conta teknolojisini içeriyor. iPhone 6s, bu teknolojinin denenmesi için biçilmiş kaftan.
4 inç ekran seçeneği

jul 9, 2014 – priligy online. dapoxetine online orders, buy priligy from india – buy priligy dapoxetine uk online. cheap men’s health medications online.

iPhone 6 Plus’ın 5,5 inç’lik dev ekranı 6 inç’e kadar erişen Windows Phone ve Android modellerine aşina kullanıcıları adeta mest etmişti. Fakat, iPhone 5 ve iPhone 5s’in 4 inç büyüklüğündeki ekranı ile mutlu mesut yaşayan bazı kullanıcılar, iPhone 6’nın 4,7 inç’lik görüntü panelini bile aşırı büyük bulmuşlardı. 4 inç’lik iPhone 6s seçeneği, eski nesil iPhone ekranlarından vazgeçemeyenleri ziyadesiyle mutlu edecektir.
Force Touch
Force Touch, Apple Watch ve 2015 model MacBook‘un sahip olduğu, basınç algılama sensörlerinden güç alan bir teknoloji. Algılayıcı yüzeye uygulanan basınç miktarına göre farklı farklı özellikleri aktif hale getiren Force Touch’ın günün birinde iPhone modellerinde de görüleceğine kesin gözüyle bakıyoruz.
Kolayca bükülmeyen gövde
İnternet alemi, 2014 model iPhone’ların kolayca büküldüğünü gösteren onlarca video ile dolup taşıyor. Apple, iPhone 6 Plus’ın gövdesindeki üretim hatasını reddetse de, eğilme problemiyle şirkete başvuran kullanıcıların sayısı hatırı sayılır derecede yüksek. Umarız, iPhone 6s Plus modeli bu hatadan giderilen bir gövdeye sahiptir.
Pembe renk seçeneği
HTC One M8, Sony Xperia Z3 gibi akıllı telefonlar Pembe renk seçenekleri ile piyasaya sürülürken, iPhone’un bu renkten mahrum kalması büyük bir ayıptı. Herkesin Amosu imzalı pembe iPhone 6’yı satın alacak parası yok. Apple’ın 2015 model iPhone’larının pembe renk seçeneğine kavuşması, modaya düşkün kullanıcıları göz yaşlarına boğacaktır.

technolabs dapoxetine in the us dapoxetine overdose order Priligy