iPad Pro Üretimi Başlıyor mu?

0
1287

there is a review of a few trusted and qualitative online pharmacies and drugstores where you can buy lioresal or order cheap baclofen online , compare prices 

Apple’ın merakla beklenen 12.9 inç’lik tableti iPad Pro’nun üretim başlangıç tarihine yönelik yeni iddialar ortaya atıldı. Acaba iPad Pro üretimi başlıyor mu? Apple’ın uzun zamandır konuşulan 12.9 inç ekranlı iPad Pro’sundan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Cihazın çıkıp çıkmayacağı yönündeki tartışmalar şimdilik geri plana itilmiş durumda. Asıl merak konusu tabletin kitlesel üretimine ne zaman başlanacağı ve piyasaya sürüleceğine yönelik.

cheapest prices pharmacy. average price for zoloft . express delivery, generic zoloft buy.

Üretim 2015 yılında KGI securities şirketinin son iddialarına göre, iPad Pro için seri üretim başlangıç tarihi 2015 yılı ikinci çeyreği olacak. Nisan – Haziran döneminde üretime girmesi beklenen tabletin, daha yüksek çözünürlük, daha yüksek renk keskinliği ve hızlı cevap özelliğine sahip bir ekranla gelmesi bekleniyor. Bileşenler ve montaj süresi iPad Pro için gereken bileşenler ve montaj için gerekli süre göz önüne alındığında üretim için 2015 ikinci çeyreğinden öncesi öngörülmüyor. Tahminlerin ardında ise Apple analisti Ming-Chi Kuo bulunuyor. Buna göre, yeni iPad’in tanıtım tarihinin de 2015 ilk bahar / yaz aylarını bulabileceği söylenebilir. Bakalım Apple’ın büyük tableti ne zaman gün yüzüne çıkacak?