iOS 8 Kullanıcıları Gitgide Artıyor

0
1022

buy generic baclofen 25 mg pills no prescription discounts. pain relief|muscle relaxant. e-check, low prices, female enhancement, anti-anxiety.

iOS 6 tamamen terk edildi Yüzde 68 olarak ölçülen iOS 8’in oranına karşın, iOS 7’nin oranı yüzde 30 sınırının hemen altına indi. iOS 7 öncesi sürümler ise sadece yüzde 4 oranında kullanılıyor olması ise dikkat çekti. Hatırlanacağı gibi, klasik iOS 6tasarımından iOS 7’ye geçiş sürecinde radikal arayüz değişimine yönelik birçok tartışma yaşanmış ve yeni tasarımın başarısız olacağı iddia edilmişti.

cheap phenergan online phenergan no prescription purchase phenergan

buy estrace without prescription . estrace is used for treating conditions due to menopause (eg, hot flashes; vaginal itching, burning, or dryness), treating vulval

Artış hızı yavaşladı App Store ölçümleri flat tasarım anlayışının iOS cihaz kullanıcıları tarafından artık tamamen benimsendiğini gösterdiği kadar iOS 8’in de başlangıçtaki sorunlara rağmen tercih edildiğini ortaya koydu. Son verilerle birlikte, iOS 8’in kullanım oranı 23 Ekim’den bu yana yaklaşık yüzde 5 daha artmış oldu. Bakalım yeni yılda iOS 8’in artışı devam edecek mi?

shiftdelete