iOS 8.3 ile Birlikte Yeni Klavye de Gelecek

0
1244

iOS 8.3’ün halka açık üçüncü Beta sürümü ile birlikte yeni klavye de gelecek. Detaylar ve klavye görseli haberimizde …

Apple, geçtiğimiz gün iOS 8.3 Beta 3’ü halka açarak herkesin bu sürümü test etmesini sağlamış ve kullanıcılardan hata raporlarını bildirmesini istemişti. iOS 8.3 ile gelen en büyük yenilik Türkçe Siri olarak göze çarpsa da bugün klavye düzeninde bir değişikliğin de yapıldığı ortaya çıktı.
Safari’de boşluk tuşunun çok küçük olmasından dolayı kullanıcılar boşluk tuşuna basmak isterken nokta tuşuna basıyordu. Bu ufak hata insanı çileden çıkartıyordu. 5.5 inç boyutundaki iPhone 6 Plus’ta ölçek bakımından tüm tuşlardan büyük olan boşluk tuşuna basamamak gerçekten sinir bozucu bir durum.

purchase fluoxetine online cheapest fluoxetine generic prozac fluoxetine cheap fluoxetine from india dosage range fluoxetine purchase fluoxetine online buy 60

online pharmacy meds jul 30, 2012 – buy buy baclofen online cheap baclofen where to buy in uk baclofen mail order online pharmacy australia discount baclofen cheap

Apple bu olaydan muzdarip olanlar için iOS 8.3 ile boşluk tuşunu biraz daha uzatarak nokta tuşunu küçültüyor. iOS 8.3’ün Final sürümünün Nisan ayında yayınlaması bekleniyor. Bakalım yeni Beta sürümleri ile sisteme yeni özellikler eklenecek mi?

shiftdelete