DELL Inspiron 15R (N5110) ile Değiş Tokuş Kapak

1
4326

Yeni Inspiron 15R (N5110) Dizüstü Bilgisayar  görünüşleri ve teknik özellikleri git gide birbirine benzeyen modeller arasında farklı bir ürün olarak piyasada. Dell’in değiş tokuş kapaklarıyla ilgi çekici dizüstü bilgisayarı; Inspiron N5110 özelliklerini aşağıda görebilirsiniz. DELL Notebook  satın almak istiyorsanız tıklayınız. DELL Inspiron 15R (N5110) 

Bağlantıda kalın, iletişim halinde olun ve eğlenin; her zaman ve her yerde. Her karaktere uygun şık tasarımları ve renk seçenekleriyle, 15,6 inç ekranı ve hızlı performansa sahip ikinci nesil Intel® Core™ işlemcileriyle Inspiron 15R, uzun zamandır beklediğiniz tam özellikli ve kolayca taşınabilir dizüstü bilgisayardır.

  • İstediğiniz her şey, her zaman Stage’de mevcuttur: Dell Stage yazılımıyla fotoğraf paylaşın, müzik dinleyin ve bağlantı halinde olun.

buy cialis in phillipine smoke. aus uk buying sydney buy in boston can you mix …

  • Kısa sürede daha fazlasını başarın: İkinci nesil Intel® Core™ işlemciler ve Orijinal Windows® 7 ile oyunlarınızı ve çalışmalarınızı daha yükseklere taşıyın.

Eğlenceyi evde bırakmayın Inspiron R dizüstü bilgisayar, ister evde ister yolda olun, kişisel eğlence merkeziniz olmak üzere tasarlanmıştır.

İhtiyaç duyduğunuz şeyler ihtiyaç duyduğunuz yerde Fotoğraflarınızı paylaşın, müzik dinleyin, oyun oynayın ve bağlantı halinde olun. Dell Stage yazılımıyla, önem verdiğiniz şeyler her zaman ulaşılabilir konumdadır.

Kusursuz görüntü Kristal netliğinde HD (720 p) WLED ekran ve SRS Premium Audio özellikleriyle filmleriniz ve video akışınız hayat bulsun.

Her zaman bağlı Tümleşik 801.11n WiFi ile milyonlarca kablosuz erişim alanından Internet’e bağlanın.

Hayatın hızından daha hızlı Fotoğrafları ve videoları düzenleyin, oyun oynayın ve arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın. Inspiron R dizüstü bilgisayarlar, güçten tasarruf edecek ve günlük bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

best prices for all customers! doxycycline buy online . free delivery, how to purchase doxycycline online.

İhtiyaç duyduğunuz hız: İkinci nesil Intel® Core™ işlemciler, Intel® Turbo Boost 2,0 ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisiyle sorunsuz şekilde çok görevli çalışmalar gerçekleştirin. Ayrıca Orijinal Windows® 7’in gücüyle günlük görevleri kolaylaştırın.

Akıllı ve güçlü grafik kartları: İsteğe bağlı akıllı grafik kartlarıyla görsel performansı artırın. Yükseltilen Inspiron R dizüstü bilgisayarlar, oyun oynama veya HD film izleme gibi grafik ağırlıklı uygulamalar için yüksek performanslı video kartları kullanır. Daha az güce ihtiyacınız olduğunda dizüstü bilgisayarınız otomatik olarak tümleşik karta geçiş yaparak tek pil şarjıyla daha fazla performansı mümkün kılar.

Tümünü depolayın (hatta daha da fazlasını): Inspiron R dizüstü bilgisayarlar, müzikleriniz, videolarınız ve fotoğraflarınız için gereğinden çok alanla yüksek kapasiteli sabit sürücüler sağlar.

1 YORUM