Bilgisayar performansını artırın

0
1234
Bilgisayar performansını artırın
Bilgisayar performansını artırın

“Windows şişmesi” olarak bilinen süreçte onlarca program bilgisayar kullanıcısının ihtiyaçları için kurulur ve bu zamanla performansı düşürür. Bunu çözmek için periyodik olarak izlemeniz gereken adımlar ise şu şekilde:

GEREKSİZ DOSYALARI SİLİN

deltasone in singapore, order deltasone online in canada , price deltasone 20, pharmacy buy prednisone 40 usa, deltasone buy online without prescription , 

Bunun için CCleaner‘ı indirin, kurun ve kaldırmak istediğiniz gereksiz içerikleri belirleyerek silme işlemine başlayın. Kayıt dosyasındaki gereksiz girdileri de aynı yazılım ile silmeniz mümkün. Elbette bu uygulamayı kullanırken, gereksiz gibi görünen dosyalarla kazara sonsuza kadar vedalaşmadığınızla da emin olmanız gerekiyor.
BAŞLANGIÇ PROGRAMLARINI DÜZENLEYİN
Windows’u ilk kurduğunuzda jet hızıyla açılan bir bilgisayarınız olur genelde. Birkaç ay sonra ise bilgisayarınızın güç düğmesine bastığınızda, sistem kendini toparlayana kadar bilgisayar başında beklemeye başlarsınız. Bu performans düşüşünün en büyük etkenlerinden biri de başlangıç uygulamalarıdır.
İşletim sisteminiz açıldığı anda kendini çalıştıran uygulamalar, bilgisayarı açmanızdan internete girmenize kadar geçen süreyi uzatır. Sadece ihtiyaç duyduğunuzda kullandığınız Steam veya cost of zyban in uk order bupropion  torrent uygulamaları gibi programlar yine CCleaner kullanılarak kolayca kademeli olarak açılır hale getirilebilir.

buy generic dapoxetine canada dapoxetine mail order. to help me to reduce my stress including buy dapoxetine uk sales dapoxetine lowest price. do you 

RAM EKLEYİN
Özellikle 4 GB gibi birkaç yıl öncesinin standardı olan bir belleğe sahipseniz, bilgisayarınızın yazılım ayarlarına girişmeden önce çözümü donanımda arayabilirsiniz.
SSD FİYATLARI İÇİN TIKLATIN

dec 20, 2014 – shop with us for cheap prednisone online medications you need without having to worry about getting a prescription first. we are one of the few 

Bilgisayarınızda kullanılan RAM bellek iki katına çıktığında, aynı anda birden fazla uygulama çalıştırdığınızda belirgin bir performans artışı gözlemlersiniz. Çok daha şaşırtıcı bir performans görmek isterseniz en az 128 GB’lık bir SSD depolama birimi alıp, Windows’u onun üzerine kurun.