ASUS’ta Laptop, Tablet, Akıllı Telefon Bir Arada

0
1121

cipro recovery cheap cipro

Asus’un geçtiğimiz günlerde yayımlanan Computex 2014 fuarı videolarının ikincisi, akıllı telefon, tablet ve laptop’un bir araya geldiği bir aygıtı işaret etmekteydi. Bugün başlangıç yapan etkinlikte söz alan üst düzey Asus yetkilileri, hakkında ip uçları paylaşılan bu cihazı tanıttılar.

asustransformerbook800

zoloft 50mg online zoloft price in india zoloft without prescription

Asus Transformer Book V adındaki bu laptop, Windows 8.1 işletim sistemine sahip. Bununla birlikte, cihazın üst kapağına monte Android akıllı telefon, cihazı bugüne dek tanıtılan dizüstü bilgisayarlar arasında farklı bir konuma yerleştiriyor.

Bu iki cihazın özelliklerini ilk olarak laptop modülünün detaylarını zikrederek sıralayalım. Asus Transformer Book V’nin laptop kısmı, 12,5 inç boyutlu HD IPS bir ekrana sahip. İntel Core mimarisiyle donanmış bu cihazın 4 GB RAM, 128 GB SSD ve 1TB’a kadar harddisk içerdiği söyleniyor. Asus’un bu laptop modülünün sahip olduğu 28Wh’lık batarya 10 saate varan kullanım süresi vaat etmekte.

can i buy estrace – cream generic name. estrace cream how long to work. purchase from pharmacy drug estrace – cream want estrace – cream buying fast delivery 

asustransformerpadv800

Transformer Book V’nin telefon modülü ise, İntel’in 64-bit’lik Atom çipsetlerini kullanan, 5 inç boyutlu ve 2GB RAM’li bir Android KitKat akıllı cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Batarya kapasitesi 2500 mAh ile göz dolduran bu akıllı telefon, 64 GB dahili hafızaya ve 2 megapiksel ön, 8 megapiksel arka olmak üzere iki kamera sensörüne sahip.

buy generic dapoxetine online uk discount prices. men’s health. canadian pharmacy, anti-allergic, healthy bones, anti-diabetic.

Tek başınayken Windows 8.1 işletim sistemli bir Tablet ya da Laptop gibi kullanıma sahip olan bu cihaz, beraberinde gelen akıllı telefona ev sahipliği yaptığında, telefonun ekranını yansıtıyor ve bir Android Laptop’a dönüşüyor. Asus’un bu ilginç akıllı telefon/laptop hibritinin sahip olduğu meziyetler ilerleyen günlerde daha detaylı biçimde tanıtılacak.