Apple Watch Uygulaması Çıktı

0
1133

buy baclofen online, can u get high off 80mg of baclofen, awp baclofen of 80mg pump. sovradosaggio baclofen baclofen 4rx how long should i take Apple Watch’un iOS için hazırlanan uygulaması çıktı. Siyah tonunun hakim olduğu uygulamanın özellikleri ve diğer detayları haberimizde.

Spring Forward etkinliğinde Apple Watch’un tanıtılmasından sonra iOS 8.2’nin Final sürümü kullanıcılara sunulmuştu. Apple Watch ve stabilite odaklı olan bu güncelleme ile iOS cihazlara Apple Watch’un uygulaması eklenmişti. Ancak Apple Watch satışa sunulmadığı için iOS uygulamasını kullanmak mümkün değildi.
Apple Watch’u etkinlikten sonra inceleyen geliştirici Hamza Sood bugün Apple Watch’un iOS’taki uygulamasının ekran görüntülerini yayınladı. Apple Watch uygulamasının arayüzünde siyah tonları hakim. Uygulamada Apple Watch’un; bildirimler ayaları, ses ayarı, parlaklık ayarı ve uygulama ayarları bulunuyor.

propecia amazon propecia without prescription

buy zoloft no prescription, order zoloft online. zoloft high-grade prostate cancer is strongly vigorous and proliferates, frequently spreading to various other 

Bu uygulamalar sayesinde Apple Watch’un tüm ayalarını iOS cihazınızdan değiştirmek mümkün olacak. Uygulamanın siyah tonlarına hakim olması iOS 9 ile “Dark Mode” seçeneğinin iPhone ve iPad cihazlara gelme ihtimalini yükseltiyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu konu hakkında başka bulgulara rastlayacak mıyız?

shiftdelete