Apple iOS 8.1.1 Güncellemesi Yayımlandı

0
919
iOS 8 ile beraber performansın düştüğünü belirten iPad 2 ve iPhone 4S kullanıcıları için sevindirici haber. Apple iOS 8.1.1 güncellemesi yayımlandı ve güncelleme sayesinde cihazların performansında da gözle görürlür bir artış sağlanıyor. Apple’ın Haziran ayında düzenlediği Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı, WWDC’de tanıttığı iOS 8’in üzerinde uzun zamandır çalışmalarını sürdürüyor. iPhone 4S ve iPad 2 dahil olmak üzere tüm yeni nesil cihazlarına gelen iOS 8 güncellemesi, en eski sayılan iPhone 4S ve iPad 2 modellerini, performans açısından vurmuştu. Çıkan iOS 8.1.1 güncellemesi ise, iPhone 4S ve iPad 2 kullanıcılarını hedef alıyor.

feb 19, 2012 – tags: buy baclofen , baclofen online, cheap baclofen . copyright 2012 generic baclofen . all rights reserved. baclofen where to buy top quality medications . zoloft cost in canada. cheapest rates, generic zoloft coupon.

5 days ago – buy dapoxetine singapore · buy dapoxetine with paypal. active ingredient: dapoxetine dapoxetine is used as a treatment for this medication 

Bu iki cihazı kullanan kullanıcılar, daha önce iPhone 4 kullanıcılarının iOS 7’ye geçişte yaşadığına benzer şekilde aşırı yavaşlama ve kasmalardan şikayetçi oldular. Her ne kadar Apple bu konuya iOS 8.1 ile bir nebze olsun çözüm getirmiş olsa da henüz iki cihazda beklenilen performansa kavuşmuş değil. Durum böyle olunca da Apple bu konu üzerindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor ve bu çalışmaların son meyvesi de iOS 8.1.1 güncellemesi oldu.
Geçtiğimiz günlerde geliştirici betası çıkan iOS 8.1.1, iPhone 4S ve iPad 2 için performans iyileştirmeleri getireceğinin sinyallerini vermişti. Apple’ın açıklamalarına göre gelen güncelleme, performans düşüklüğünü gideriyor. Güvenlik tarafında da bazı iyileştirmelerin olduğu güncelleme, umarız iPhone 4S ve iPad 2 kullanıcılarının şikayetlerine derman olur.

shiftdelete