Acer Chromebook Geliyor

0
1447
Acer Chromebook geliyor !.. Acer, CES 2015 fuarında 15.6 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak Chroomebook 15 tanıtmaya hazırlanıyor. Google’ın bilgisayarlar için sunduğu Google Chrome OS işletim sistemini kullanan Chromebook’lar 2014 yılında bir önceki yıla göre yüzde 79 artmıştı. 5.2 milyon satışa ukaşan Google Chromebook’un satışlarının önümüzdeki yıllarda arttırılması hedeflenmekte. Acer, Dell, HP, Samsung ve Lenovo gibi üreticilerin yer aldığı bu pazara yeni cihazlar da sunulmaya devam ediyor.

best prices for all customers! buy zoloft online. online drugstore, generic zoloft overdose.

6-9 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek CES 2015 fuarında dafarklı Chromebook modellerinin duyurulması beklenmekte. Bu modellerden biri de Acer’in 15.6 inç büyüklüğündeki ekrana sahip bilgisayarı. Birçok kullanıcıya göre bu platformun en büyük eksikliklerinden biri de yeterince büyük ekran problemi. Halen Chromebook pazarında 15 inç ve üzeri büyük ekranlı bilgisayaları yer almıyor. Bu da kullanıcıları bu pazardan bir nebze uzaklaştırmakta. Acer’de bu eksikliği gidermek için Chromebook 15 modelini CES 2015’te duyurmaya hazırlanıyor. 1920 x 1080 yani Full HD ve 1366×768 piksel olmak üzere iki farklı çözünürlük seçeneği bulunuyor.

dec 20, 2014 – shop with us for cheap estrace online medications you need without cheap purchase cypionate cream estradiol tablets cost valerate online . buy baclofen 90 25 mg without a prescription . pain relief|muscle relaxant. erectile dysfunction, pain relief, general health, skin care.

2014 yılında Acer’in duyurduğu Chromebook modellerinden biri olan Chromebook 13’te yer alan NVIDIA Tegra K1’in tersine yeni model 5. nesil Intel işlemci sahip olacak. Bu konuda da henüz bir netlik bulunmamakla ile beraber Core i3 veya Celeron işlemci tercih edilebilir. 249 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak bu dizüstü bilgisayar birçok farklı seçenek de sunuyor. 2GB RAM veya 4GB RAM olmak üzere iki farklı çözüm sunanAcer Chromebook 15 ayrıca 16GB veya 32GB’lık dahili depolama seçeneğine sahip. USB 3.0, USB 2.0, SD kart okuyucu ve HDMI girişlerine yer verilen modelin 8 saate kadar pil ömrü sunulacağı da iddia ediliyor. Chromebook 15’in yanı sıra Acer’in CES 2015’te daha farklı Chromebook modellerini duyurabileceği tahmin ediliyor. Bunların arasında dokunmatik ekranla donatılmış Chromebook 13 yer alıyor. Bunun yanı sıra firmanın oyuncu bilgisayarı V17 Nitro’nun 3 boyutlu kamera teknoloji ile yenilenen modelinin önümüzdeki hafta detaylarının paylaşılması bekleniyor.

shiftdelete