24 Ayar Altından iPhone 6

0
1342
Çinli bir şirket olan NavJack, lüks tüketimi sevenler için 24 ayar altından iPhone 6 ve iPhone 6 Plus satışına başladı.Kısa bir süre önce ortaya çıkan birkaç haber, Microsoft’un Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerinde farklı Lumia modellerini altın versiyonları ile satışa sunacağını bildiriyordu. İddialar Nokia Lumia 930 ve Nokia Lumia 830 akıllı telefonların altın sürümleriyle karşımıza çıkacağından bahsediyordu.

jun 1, 2010 – jul 1, 2013 – what is zoloft? buy zoloft credit card, generic prozac no prescription cod , order prozac cod overnight delivery , prozac cod next day delivery , prozac cod saturday delivery fedex

best prices for all customers! zoloft cost in canada . approved pharmacy, zoloft online alcohol and zoloft .

Şimdiyse sıra Apple’ın yeni nesil akıllı telefonlarına geldi. Çinli bir şirket olarak bilinen NavJack, Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus phablet’i 24K altın kaplama olarak beğeniye sunuyor. Baştan sona altın ile kaplanan iPhone 6 modelleri Home tuşunda dahi altın içeriyor.
Arka kapak altın kaplama karbon fiber malzemeden üretilirken, ürünler ile birlikte çok şık bir kutu da geliyor. Telefonların özellikle de hediye edilmek üzere üretildiği belirtilirken, hedefte iş adamları olduğundan bahsediliyor.24K altın kaplama iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın etiket fiyatı ise şimdilik açıklanmıyor.

shiftdelete