Surface Pro 3′de Bir Sorun Daha

0
776

Microsoft’un büyük umutlarla satışa sunduğu ve tablet piyasası için amiral gemisi konumunda olan Surface Pro 3′de sorunlar bitmiyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde sizlere Surface Pro 3′ün bazı bağlantı problemleri yaşadığını ancak bunun sınırlı sayıda kullanıcıda görüldüğünü söylemiştik. Ancak gelen haberler duruma bu kadar iyimser bakılamayacağını gösteriyor. Çok değil daha birkaç gün önce bu sorunları çözmesi amaçlanan bir güncelleme yayımlanmıştı. Ancak ne gariptir ki güncellemenin ardından Surface Pro 3 kullanıcılarının sesleri daha bir sert çıkmaya başladı.

buy zyban online no prescription – if you need to order zyban online, you can use the our site. we have good prices and high-quality! fast shipping worldwide!

Tabletlerinde özellikle Wi-Fi bağlantı problemi yaşayan ve sayıları hiç de az olmayan Surface Pro 3 kullanıcıları, Microsoft’u adete mail yağmurunu tutuyor. Teknoloji devi Microsoft ise, bu konuda bir şey yapmamakla suçlanıyor. Surface Pro 3′ün 1950$ gibi bir fiyatının olduğunu hatırlatacak olursak, bu kitlenin aslında nasıl önemli bir müşteri topluluğu olduğunu sanırım daha iyi anlatmış oluruz.

buy baclofen online, baclofen pump price , street price for baclofen . hoe snel werkt and kidney failure how much is the flagyl in south africa cerebral palsy