Samsung’dan oyunculara özel dizüstü bilgisayar ailesi; Series 7

0
408

Dünyanın önde gelen elektronik firmalarından Samsung, Almanya’da sürmekte olan GamesCom 2011fuarında, oyun severlere hitap eden izüstü bilgisayar ailesi “Series 7″‘yi duyurdu. buy prednisone online canada ed anxiety medication. americas international film festival, april 22 – convocatoria 5 mg prednisone side effects. fluoxetine sales worldwide fluoxetine by mail order fluoxetine low price no prescription fluoxetine buy fluoxetine online without prescription

“Oyunculara özel dizüstü bilgisayar” olan Series 7 700G7A Intel Core i7 işlemcisi ve Radeon 6970 grafikyongasından aldığı güçle 17.3 inçlik 1920×1080 piksellik LED aydınlatmalı ekranında kullanıcılara gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor. 16GB’a kadar sistem belleği ve opsiyonel olarak üzerinde Blu-ray optik sürücüsü bulunan Series 7, 1.5TB’lık sabit sürücüsünün yanı sıra performansı arttırmak içinanakartın üzerinde 8GB’lık katı hal sürücüsüyle birlikte geliyor.

online canadian pharmacy store! buy dapoxetine online uk . free delivery, dapoxetine 60 mg online.

Oyuncu tuşları WASD’denin kırmızı LED, klavyedeki diğer tuşların ise mavi LED ile aydınlatıldığı Series 7, USB 2.0 ve 3.0 portlarının ile HDMI çıkışının yanı sıra Bluetooth 3.0 radyo desteği de sunuyor.

Samsung’un oyuncuları hedef kitlesi olarak seçtiği dizüstü bilgisayar ailesi olan Series 7, 12 Eylül’den itibaren Avrupa’da 1800 Avro’luk tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.