Samsung Chronos notebook

0
451
Samsung Chronos notebook

Samsung Chronos notebook

  • Samsung Chronos notebook

Samsung’un yüksek kaliteli, gelişmiş özelliklere sahip yeni dizüstü bilgisayarı 7 Serisi Chronos ile 2012’ye hızlı girin. Samsung tarafından Türkiye’de satışa sunulan 7 serisi Chronos notebooklar performansları ile göz dolduruyor. Kompakt alüminyum gövdesi ile stil sahibi olan 7 serisi Chronos; Intel Core i7 2675QM işlemciye sahip ve ExpressCache teknolojisini kullanmakta. 7 serisi cheapest prices pharmacy. generic zoloft cost without insurance. top offering, generic zoloft pictures. Chronos’un ana kartında yer alan ekstra 8GB ExpressCache taşınabilir hafıza hem daha hızlı bir açılış, hem de genel performansta bir artış sağlıyor, bilgisayarın uyku modundan çıkması yalnızca iki saniye alırken, internette (Microsoft İnternet Explorer’da) 2 kat daha hızlı gezinmek mümkün oluyor.

Samsung Chronos notebook

Bu hıza ek olarak, 7 serisi ’un SuperBright Plus ekranı mükemmel görüntü kalitesi ve metin okunabilirliği için 300 nit aydınlıkta tasarlanmış, yansımasız ekranı sayesinde ortam ışığından etkilenmeden dış mekânlarda rahatlıkla çalışılabiliyor. 16 milyon renk ve HD+ özelliği ise yeni yılda oyun ve HD filmlerin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, Samsung’un en son ‘MAX Screen’ teknolojisini de kullanan 7 serisi chronos notebook, ince çerçeve sayesinde daha büyük bir ekran sunuyor.

Samsung Chronos

prozac for pregnancy cheap prozac without prescription overnight delivery prozac same day delivery prozac no prescription next day delivery Samsung Electronics Türkiye BT Ürünleri Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, yeni 7 serisi Chronos notebook ile ilgili; “9 serisi notebook’un büyük başarısından sonra, notebook ürün yelpazemizi geliştiriyoruz. 7 serisi ile gerçekten özel bir ürün yaratmak için yepyeni ve güçlü özelliklerle Samsung’un tasarımını ve mühendislik başarısını birleştirdik. Bizim amacımız, müşterilerimizin hayatlarına etki edecek ve zenginleştirecek notebooklar yaratmaktır. 7 serisi Samsung Chronos notebook her şeyi daha kolay ve hızlı hale getirerek bireysel bilgisayar kullanımını zirveye çıkarmaktadır.” dedi.

Samsung Chronos dizüstü bilgisayar

buy levitra online. are you looking to buy levitra at affordable prices? find them here! buy levitra. Samsung diflucan qt prolongation akıllı pil teknolojisi sayesinde 1500 şarja kadar kapasitesini %80 muhafaza edebilen bataryaya sahip 7 Serisi Samsung Chronos notebook, normal pillere sahip bilgisayarlara göre 3 kat daha uzun ömür vaad ediyor.

Samsung Chronos fiyatı

Samsung 7 serisi Chronos 1.649 usd + kdv tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışa sunulmakta. Kaynak: letsgomobile

Samsung Chronos notebook

Samsung Chronos

Samsung Chronos