Notebook satın alma tavsiyeleri

0
808

Ultrabook, laptop, hibrid ya da Chromebook? En uygun laptopu seçmenin yolları. Laptop almak artık eskisi kadar kolay değil. Aşağıdaki tavsiyelerle, laptop alma süreciniz daha da kolaylaşabilir. Birkaç yıl önceye kadar, laptop almak, bir mağazaya girip, netbookları es geçtikten sonra Windows yüklü laptoplardan istediğini seçmek kadar basitti. Mutlu olup olmamak ihtiyaçlarınızı karşılamasına bağlıydı sadece. İşler artık bu kadar basit değil.

Notebook satın alma tavsiyeleri

Laptop dünyası da kendi içinde çok farklı ürün gruplarına ayrıldı. Özel Chromebooklar, Ultrabooklar, Laptop-Tablet karışımı Hibridler ve geleneksel laptoplar artık karar verme sürecini oldukça zorlaştırıyor. Ama bunlardan hangisi sizin için en uygun laptop? Yazımızda bunun cevabını bulacaksınız.

Chromebook

Laptop satın alma tavsiyeleri Az masraflı Chromebooklardan başlayalım. İçinde Google ChromeOS bulunuyor. Yani Windows yerine Google işletim sistemi kullanıyor. Chromebookları internette sörf için yapılmış laptoplar gibi düşünebilirsiniz ama rekabetçi özellikleri de var. Aliminyum kaplama kasa ve muazzam güzellikte ekranının yanısıra, oldukca ucuz fiyatı ile dikkat çekiyor. Tüm chromebooklar ince ve hafif olarak tasarlanmıştır. Düşük fiyatlarına aldanmayın. Tarayıcı tabanlı, chromebooklar, Windows’a musallat olan zararlı yazılımlardan da etkilenmez ve sürekli güncelleme yapma gereksinimi duymaz. Bilgisayar kullanma deneyiminiz hiç bu kadar basit olmamıştı. Laptop satın alma tavsiyeleri En uygun laptop fiyatları için tıklayın… En uygun ultrabook fiyatları için tıklayın… Bu özelliklerinin yanında tabi ki kısıtlamalar var. E-posta atıp, belgelerinizi düzenleyebilirsiniz ama Sayonara Photoshop, Steam oyunları, iş yazılımları, ve dahası gibi Windows’a has birçok yazılımı kullanamazsınız. Bir yazıcıyı tak ve çalıştır olarak kullanamazsınız. Giriş seçenekleri de oldukça sınırlıdır. DVD rom olmasını da beklemeyin. Bana bunlar gerekmez, sadece facebook veya youtube’a girip maillerime bakacağım diyorsanız Chromebook tam size göre. Taşınabilirlik, düşük fiyat ve masrafsız kullanım avantajlarıyla, çok iyi bir yedek bilgisayar görevi görebilir. order prednisone canada index address walmart accutane cost michael’s college , a roman catholic latter did by the can you order zoloft online basilian fathers. Laptop satın alma tavsiyeleri Son teknoloji bir ürün olan Ultrabooklara geçelim şimdi de. Ultrabooklar, Intel’in Macbook Air’e Windows tabanlı cevabı olarak da düşünülebilir. Temelde, ultrabooklar güçlü ama taşınabilir olarak tasarlanmıştır. Newer Haswell tabanlı ultrabooklar 0.9 inçten ince olmalı, çabuk açılmalı ve en az 6 saat HD video deneyimi sunmalı. Dokunmatik, kablosuz ekran teknolojisi ve sesli komut desteği de ekstra olabilir. Haswell Ultrabookları, dahili anti-zararlı yazılım programıyla gelir. Ultrabooklarda, metal kasa, 1080p ekran ya da arkaaydınlatmalı klavye gibi hoş dokunuşlar bulunabilir. Laptopların Cadillac’ı olarak adlandırılırlar ama ekran kartı ve optik okuyucu bulunmaz. Yani oyuncuysanız uzak durun. Laptop satın alma tavsiyeleri Nasıl mobil olacağınıza karar veremediyseniz, laptop ve tablet arasında kararsız kaldıysanız, hibridler tam size göre. Hem laptop kullanım hissi veriyor hem de tabletin mobil rahatlığını. Hibridler, ikiye ayrılır. Laptop temelli ve tablet temelli. Tablet temellilerde klavye ekleyerek laptop görünümü elde edilebiliyor. Laptop temelli hibritler, standart laptoplara oranla biraz daha pahalı olabilir. Tablet temelli hibritler ise, taşınabilirlik için, performanstan feragat eder. Özellikle laptop temelli olanlar, standart laptoplardan bile kalın olabilir. Eğer ikisi bir arada bir laptop istiyorsanız, hem mobil hem laptop gibi kullanacaksınız, hibritler size göre.

Laptop

Laptop satın alma tavsiyeleri 2si 1 arada istemiyorsanız, chromebook sizin için yetersiz, ultrabook da fazla ise, o zaman laptop almaktan başka seçeneğiniz kalmıyor. Standart laptop almak biraz zahmetli bir iştir. Her ihtiyaca uygun bir laptop olacağı için ne istediğinize tam olarak karar vermeniz gerekiyor. Chromebook ayarında giriş seviyesi bi laptoptan oyun canavarı bir laptopa kadar sayısız seçeneğiniz var. çeviri:  baclofen (lioresal). joe rivera buy baclofen online canada order baclofen canada buy baclofen uk baclofen to buy buy buy propecia