Nexus 9 Hakkında Merak Ettikleriniz Burada!

0
613
Google ile HTC’nin ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkan Nexus 9 tablet tanıtıldı. Android 5.0 Lolipop ile çalışan tabletin tüm özelliklerine yakından bakıyoruz. İşte Nexus 9 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

buy valacyclovir – generic valtrex 500mg 1000mg at a low price – quality assured – safe secure payment – free shipping here at bmpharmacy.com.

Google uzun yılların ardından HTC ile orta çalışmaları sonucu ortaya çıkan ilk cihaz olan Nexus 9 tableti tanıttı. Son bir kaç aydır konuşulduğu gibi HTC tarafından üretilen ve Nvidia Tegra K1 yonga setine sahip olan tablet, teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.Android 5.0 Lolipop işletim sistemi ile çalışan Nexus 9, tabletlerde görmeye alışık olmadığımız 8,9 inçlik, 4:3 orana sahip bir ekran ile geliyor. 2048 x 1440 piksel çözünürlüklü bu ekran, IPS LCD teknolojisi ile çalışmakta. Tabletin inceliği ise 7,9 mm seviyesinde.Teknik özellikleri neler? Tabletin kalbinde 2,3 GHz saat hızında çalışan 64 Bit Nvidia Tegra K1 işlemci ve 192 çekirdekli olması ile dikkat çeken Keepler DX1 GPU bulunmakta. Grafik işlem birimi sayesinde özellikle oyunlarda yüksek performans sergileyecek olan Nexus 9’un RAM miktarı ise 2 GB olarak açıklandı.

purchase discount medication! buy priligy dapoxetine uk . instant shipping, dapoxetine online .

Hafıza ve Batarya

dec 26, 2014 – order baclofen uk link to drugstore: link to the pharmacy prices description buy cheap generic baclofen online without prescription.

Nexus 6’nın aksine 16 ve 32 GB hafıza seçeneklerine sahip olan Nexus 9’un hafıza kartı girişi maalesef bulunmuyor. Nexus 9’un bataryası ise 6700 mAh gücünde.
Kamera ve renk seçenekleri
Önceki Nexus tabletlerin aksine arka kamerasında LED flaşı da bulunan Nexus 9, 8 MP arka ve 1,6 MP ön olmak üzere iki adet kameraya sahip. Cihazın renk seçenekleri ise siyah, beyaz ve altın olmak üzere 3 adet.
Çift hoparlör ile geliyor

order estradiol valerate cost of cream without insurance propecia uk price boots estradiol online uk estradiol gel australia buy estrace online no prescription 

Tabletin en önemli özelliklerinden birisi de HTC’nin One serisi akıllı telefonlarında kullanılan Boomsoundhoparlörlere benzer şekilde önde iki hoparlörün bulunuyor olması. Bu hoparlörler resmi olarak Boomsound hoparlör diye adlandırılmasa da, cihazın HTC tarafından üretilmiş olması benzer teknoloji kullanılmış olma ihtimalini bir hayli arttırıyor.
Nexus 9’a özel klavyeli kılıf
Google tablet ile birlikte özel tasarlanan klavyeli bir kılıfın da duyurusunu yaptı. Daha önce sızıntılarda karşılaştığımız bu kılıf, tablete manyetik olarak bağlanıyor ve stand özelliği ile yazmayı bir hayli kolaylaştırıyor.

dapoxetine janssen cilag dapoxetine kutub buy dapoxetine

Ne zaman satışa çıkacak?
Nexus 9 17 Ekim’de ön siparişe açılacak ancak satışlar 3 Kasım tarihinde başlayacak.