LG G Pad 8.3 GPE için Android Lollipop Güncellemesi Hazır

0
894
Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak Google Play Edition modellerinden biri olan LG G Pad 8.3 GPE için Android Lollipop güncellemesi hazır … İlk olarak 2014’ün Haziran ayında düzenlenen Google I/O 2014 etkinliğinde Android L ismi ile ortaya çıkan yeni Android sürümü, Nexus 6 ve Nexus 9 modelleri ile beraber Lollipop ismi ile tanıtılmıştı. Bu tanıtımın sonrasında akıllı telefon üreticileri güncellemenin hangi cihazlara ne zaman geleceği hakkında açıklamalarda buluşmuşlardı.
Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak modellerden biri olan LG G Pad 8.3 Google Play Edition için beklenen güncelleme dağıtılmaya başlandı. Birçok kullanıcının Twitter veya XDA forumu üzerinden duyurduğu Android Lollipop güncellemesi ile G Pad 8.3 GPE modeline birçok farklı yenilik ve iyileştirme geliyor. Kullanıcıların Google Play Edition modellerini tercih etme nedenlerinden biri olan stok Android, Lollipop ile devam ediyor. Google’ın ilk elden kullanıcılara dağıttığı ve üzerinden herhangi bir değişmenin olmayan Android 5.0 güncellemesi cihaza yeni materyal tasarımı getirmekte. Bunun yanı sıra güncellenen kilit ekranı, geliştirilen performans ve pil ömrü ile beraber bildirim konusunda da yapılan yenilikler LG G Pad 8.3 Google Play Edition kullanıcıları ile buluşuyor. Eğer sizde bu cihazı kullanıyorsanız ve güncellemeyi merakla bekliyorsanız kontrol etmenizi öneririz. Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Nexus modelleri için gelen bu güncelleme kısmen hızla yayılmasını sürdürecek gibi görünüyor. Genel olarak kullanıcının ilgisini çekmeyi başaran ve eksiklikleri gidermesinin yanında birçok yeniliğide beraberinde getiren Android 5.0 Lollipop, kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.

3 days ago – manganoporphyrin that buy generic prednisone 20mg mg. families order prednisone online no prescription with a mastercard prednisone shiftdelete