iTunes 12.1 Sürümü Geldi

0
1174
iTunes 12.1 sürümü geldi … İçinde bulunduğumuz haftayı adeta bir güncelleme haftası olarak geçiren Apple, son olarak iTunes uygulamasını güncelledi. Apple, hafta başında yayınladığı iOS 8.1.3 ve OS X 10.10.2’nin ardından, iTunes’un OS X ve Windowsuygulamalarını da 12.1 sürümüne güncelledi.

dec 8, 2014 – zoloft 50mg price . official drugstore, buy zoloft ., zoloft without a prescription apr 6, 2011 – updated sep 24, 2014 zoloft : approved and 

OS X kullanıcıları için bildirim merkezine widget desteği sunan iTunes 12.1 bu sayede kullanıcıların iTunes’u kontrol etmelerine ve iTunes Radio’da çalan parçaları satın almalarına olanak sunuyor. Uygulamanın ikinci açılışında kullanıcıları karşılamak üzere daha önce Apple’ın internet sitesinde yer alan kısa tura da sahip olan iTunes 12.1, hem Windows hem de OS X kullanıcıları için indirilebilir durumda.

buy fluoxetine online, skin fungus prozac and alcohol use, fluoxetine 20 mg andskin. hcl 20 mg price prozac liquid australia fluoxetine reviews uk 10 mg en espanol prozac 50 mg side effects. side effects fluoxetine cost walmart

iTunes uygulamanızı 12.1 sürümüne güncellemek için, OS X’de Mac App Store’da güncellemeler sekmesine girebilir ya da menü çubuğunda iTunes sekmesi altında “Güncellemeleri Denetle” diyebilirsiniz. Windows’da iTunes uygulamanızı güncellemek için ise, menü çubuğunda Yardım menüsü altından “Güncellemeleri Denetle” diyebilirsiniz. iTunes 12.1 ayrıca iOS cihazların iTunes ile sekronizasyonu konusunda güncellemeler ve genel olarak hata gidermeleri de içeriyor.

shiftdelete