İşte Karşınızda Yeni iPad Mini 3

0
635

doxycycline joint swelling doxycycline for acne nhs buy doxycycline online

5 MP kamera, Full HD video

best prices for all customers! buy estrace order online at usa pharmacy! cheap prednisone no prescription . top offering , generic name for prednisone. online, generic estradiol cream cost , estradiol cream no buy cream cheap price canada estradiol level 32 estradiol 17 beta levels in ivf  hcl online.

5 megapiksel çözünürlüklü iSight kamera ile gelen yeni nesil tablette 1080p HD kamera, FaceTime HD ön kamera, MIMO 802.11n Wi-Fi kablosuz bağlantı özellikleri yer alıyor. Yeni tablette, önceki nesilde kullanılan A7 işlemci ve M7 yardımcı işlemcisi bulunuyor.
Altın renk seçeneği geldi
Ölçülerinde herhangi bir değişim bulunmayan cihazın 16 GB depolama kapasiteli başlangıç modelinin fiyatı da aynı kaldı. 399 dolardan satışa sunulan iPad Mini 3, beyaz ve siyah renklere alternatif olarak gelen altın renk seçeneğinden de mahrum kalmadı.
Önceki nesiller hala satışta
iPad Mini 3’ün satışa sunulmasıyla satıştan kaldırılacağı düşünülen ilk nesil iPad Mini ise hala satışta. 16 GB’lık başlangıç modeli 249 dolara gerileyen modeli iPad Mini 2 takip ediyor. Bu modelin başlangıç 299 dolar olarak belirlenmiş durumda.