iOS 8.2 ile Birlikte Apple Watch Desteği Geliyor

0
929
iOS 8.2 için dördüncü beta sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Apple, iOS 8.2 ile birlikte Apple Watch desteği geliyor … Geçtiğimiz günlerde iOS 8.2’nin dördüncü beta sürümünü Over-The-Air olarak geliştiricilere sunan Apple, bu güncellem ile birlikte iOS 8.2’nin final sürümüne bir adım daha yaklaştı.
OTA olarak yayınlanan güncellemenin ardından iOS Geliştirici Merkezi’nde de yerini alan iOS 8.2 Beta 4, genel olarak WatchKit ve diğer geliştirici kitlerini kullanan uygulamalar için düzeltmeler içeriyor ancak bu yeniliklerin arasında kritik önem taşıyan bir yenlik daha var.

get cheap low price fluoxetine without prescription. drug name fluoxetine buy without prescription fluoxetine online | order cheap fluoxetine without 

Daha önce yayınlanan beta sürümlerinde Apple Watch kullanımı konusunda herhangi bir destek sunmayan iOS 8.2, son beta sürümü ile birlikte Apple Watch desteği sunmaya başladı. Apple Watch İlk Çeyrekte Pazarda Geçtiğimiz yıl Apple’ın Eylül ayı etkinliğinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte tanıtılan Apple Watch için net bir tarih verilmemiş ve 2015 yılı denilmişti. Ancak sizlere geçtiğimiz günlerde de aktardığımız gibi ortaya çıkan son dedikodular Apple Watch’un en geç Mart ayı içerisinde satışa sunulacağı yönünde.

shiftdelete