Intel’den Çift Ekranlı Laptop

0
1158
İç tarafında normal bir ekrana sahip olan laptop’un kapağında gri tonlu bir e-ink ekranı yer alıyor. Bu ekran, kapağı kapattığınızda e-kitap okumanıza, resimlere, metin mesajlarına veya haberlere göz atmanıza izin veriyor.Intel araştırmacısı Taylor Courier, bu ikinci ekranda ilk başta sadece sabit diskteki bir resmi göstermeyi düşündüklerini söylüyor. Ancak ekran, daha sonra başka işlevleri de yapabilecek şekilde geliştirilmiş.

pay less for medications. buy dapoxetine singapore . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. dapoxetine tablet price india.

Courier’e göre e-ink ekran, web kamerasından gelen görüntüleri direkt olarak gösterebiliyor.
Laptop, Windows’un çok düşük güçte çalışmaya devam ettiği “connected standby” uyku modunda olsa dahi e-ink ekran, internetten hava durumu, haberler gibi bilgileri görüntülemekte sorun yaşamıyor.
Bununla birlikte iki ekranlı laptop’ların, tarihte ilk kez üretilmediğini hatırlatalım. Toshiba’nın 2010’daki Libretto W105-L251’i ve Asus’un 2012’de piyasaya sürdüğü Taichi 21’i, kendi çaplarında eşsiz fikirler ortaya koysalar da başarısız olmuşlardı.

looking for a cheap estrace without prescription? buy estrace online from our drug store, useing your visa or mastercard. we have safe and secure billing and

buy dapoxetine ( usa , uk) online. posted in the premature ejaculation forum. leave a comment track replies. comments. 1 – 20 of 20 comments last 

Intel, bu teknolojiyi önümüzdeki sene PC’lere sunabileceğini söylüyor. Firma, bunun için 2015’in ikinci yarısında ortaya çıkacak Skylake mimarisine sahip çift ekranlı referans laptop’ları ve bir SDK’yı bu senenin ikinci yarısında üreticilere ve geliştiricilere sağlayacak.

don’t skip this advertisement, since it provide you with the most beneficial buy cheap atarax obtain solution! buy it now with regard to buy atarax these days! atarax online