Çin, iPhone Satışlarında ABD’yi Geçti

0
1021
Apple, bu hafta ilginç finansal sonuçlar duyurabilir. Çünkü Çin, iPhone satışlarında ABD’yi geçti … Apple’ın büyük önem gösterdiği Çin pazarında oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıkabilir. Analist beklentileri, Cupertino’lu şirketin bu hafta yapacağı resmi duyuruda, Çin’deki iPhone satışlarının kendi ülkesi ABD’yi geride bıraktığını açıklayacağı yönünde.

warnings & precautions. buy zoloft singapore . zoloft is used for treating depression or obsessive-compulsive disorder (ocd). do people buy zoloft!

China Mobile etkisi GSMarena sitesinin haberine göre, analistler Çin’de gerçekleşen iPhone satışlarındaki bu artışı Apple’ın China Mobile ile imzaladığı anlaşmaya bağlıyor. Bu ortaklığın Çinli kullanıcılar arasında iPhone’u daha popüler hale getirdiği düşünülüyor.

buy generic lioresal no prescription. cheapest lioresal free shipping, cost of generic lioresal online. order riclofen, liofen.

Pazar paylarında ABD lider Pazar paylarına göre hala ABD’nin Çin’e karşı bir üstünlüğü mevcut. ABD mobil işletim sistemi pazarında iOS’un payı yüzde 42’lere yaklaşırken Çin’de bu oran yüzde 21’ler seviyesinde. Buna farka karşın iPhone’un ülkedeki pazar payı düzenli olarak artıyor. Çin bir ilke imza atacak Analistler dünya çapındaki iPhone nakliyatının yüzde 36’sının Çin’e, yüzde 24’ünün ABD’ye gerçekleştirildiğini belirtiyor. Bakalım Çin bir ilke imza atarak iPhone satışında Apple’ın kendi ülkesini geride bırakmayı başarabilecek mi?

shiftdelete