ChromeBook Pixel 2 Geliyor

0
1214

Google, kendi masaüstü işletim sistemi Chrome OS’e yer verdiği, ChromeBook Pixel 2 geliyor. İşte yeni Chromebook Pixel hakkında ortaya çıkan ilk sızıntılar. Google’ın Chrome OS adlı işletim sistemine yer verdiği, ilk kendi bilgisayarı olan Chromebook Pixel’in yeni modeli geliyor.

later aids were met to buy order prednisone zoloft online no prescription united states and singapore .

money back guarantee. buy cheap generic or brand baclofen online. jan 18, 2014 – baclofen cost walmart . lioresal novartis mexico france amoxicillin 500g

Geçtiğimiz günlerde OMG Chrome kaynağının paylaştığı bir fotoğraf ile ortaya çıkan fakat yeni Chromebook Pixelolup olmadığı doğrulanamayan bilgisayarın yeni Chromebook Pixel olduğu kesinleşti.
Google’ın aylardır üzerinde çalışmaya devam ettiği iddia edilen yeni Chromebook Pixel, birkaç yenilik ve donanımsal geliştirmelerle gelecek. Tasarım korunacak! İlk Chromebook Pixel’in tasarımını yani 12.85 inç 2560x1700px çözünürlükteki ekranı ve ana kasasını koruyacağı söylenen yeni Chromebook Pixel’in isminin Chromebook Pixel 2 olacağı tahmin ediliyor. İlk Chromebook Pixel modelinde kullanılandan daha güçlü bir donanım sunması beklenen Chromebook Pixel 2, şimdilik kesin olmasa da 1300 Dolar fiyat etiketine sahip ilk Chromebook Pixel’den daha uygun fiyatlı olacak. USB Type-C portu olabilir! Söylenenlere göre yeni USB Type-C bağlantı noktalarına sahip olacak Chromebook Pixel 2, 10 Gbps’e kadar hızda veri aktarımı yapabilecek ve yine geliştirici kesimi düşünülerek üretilecek. Halen geliştirme çalışmalarının sürdüğü belirtilen Chromebook Pixel 2’nin 2015 yılı içerisinde duyurulması bekleniyor.

shiftdelete