İnceleme: Asus N550JV-CN239H Notebook

0
1439

Asus N550JV-CN239H notebook hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu incelemede bulabileceksiniz. Performansıyla dikkat çeken Asus N550JV-CN239H notebook kullanıcılarına üstün performans sunması beklenen cihaz beklentileri karşılayacak güçte mi? Oyunlar, filmler ve grafik işleme konusunda  istenileni verebiliyor mu?

Pek sık karşılaşılmayan bir işlemciyle tüketici karşısına sunulan cihaz Intel Core i7-4700HQ 2.4 Ghz ile birlikte geliyor. Bu notebook TurboBoost teknolojisini de kullanarak 3.4 Ghz’e kadar çıkabiliyor. Intel’in 4.nesil üretiminin eseri olan işlemci, 6 MB cache bellek ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

Cihazın sağlam işlemcisini destekleyen 12 GB 1600 MHz gücünde DDR3 belleklerde hazır bulunuyor. Bu konuda cihazın ihtiyacı olan bellek karşılanıyor. Depolama alanı konusunda da elini korkak alıştırmayan Asus 1 TB dahili depolama alanı sunuyor. Hard disk ise 5400 rpm hızında çalışarak dişe dokunur bir performans sunuyor. Bunca güzel donanım özelliklerine bir de 120 GB SSD disk eklense kusursuz bir bilgisayar olabilirdi. Fakat sabit diskin herhangi bir sorun oluşturmadığını da notlarımız arasına alıyoruz.

Asus N550JV-CN239H Laptop

Şimdi oyun severleri sevindirecek ekran kartı özelliklerine gelelim. Asus N550JV-CN239H 4 GB Nvidia GT750M ekran kartı ile üstün bir grafik performansı sunuyor. Bu cihaza sahip olan kullanıcılar oyunları en üst düzey grafik ayarlarında ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadan rahatlıkla oynayabilirler. Hem oyun hem de cihazı zorlayacak uygulamaların çalıştırılmasında Asus N550JV-CN239H notebook oldukça başarılı görünüyor. Günümüz teknolojisine göre şuan zaten en büyük değer 4 GB olsa gerek.

Ekran kartını 1920 x 1080 Full HD IPS ekranıyla birleştiren Asus, hem oyun hem de film gibi grafik özellikler isteyen hadiselerde kullanıcıları çok mutlu edeceğe benziyor. Oldukça parlak ve net bir ekrana sahip olan cihaz ile tüm uygulama, oyun ve filmlerden büyük keyif alacaksınız. Bunun yanı sıra cihazın USB 3.0 girişleri, Bluetooth 4.0kullanması ve ses kalitesini üst düzeye taşıyan özellikleri beklentilerinizin üzerinde bir performans sunuyor. CihazınHDMI girişi olduğunu da söylemeden geçmememiz lazım.

lowest dose of fluoxetine. generic fluoxetine. effectiveness of generic fluoxetine cheap fluoxetine discount fluoxetine buy fluoxetine hydrochloride cheapest