Apple Watch’un Gözü Yükseklerde

0
982

Apple, akıllı saat modeli Apple Watch için sağlam bir çıkış planlıyor. Söylenene göre Apple Watch’un gözü yükseklerde ve akıllı saat Paris sosyetesinin ilgisini çekecek şekilde satışa sunulacak. Akıllı saat sektörünü kökten değiştirebileceği iddia edilen Apple cihazı Apple Watch piyasaya hızlı bir giriş yapmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberler Apple Watch Edition adlı modelin oldukça yüksek fiyatlı, lüks bir model olacağını belli etmişti. Görünen o ki üreticinin tek hedefi bu değil.

Fransız bir mecranın haberine göre Apple, akıllı saati Apple Watch’u farklı modeller ile olmak üzere Fransa’nın gözbebeği Paris’te öne çıkartacak. Paris’in en lüks bölgelerinden biri olarak bilinen Champs Elysses, saatin ana satış bölgeleri arasında yerini alacak. Champs Elysses’deki Galeries Lafayeette adlı dükkanlar zincirinde kendine yer bulacak olan ürün farklı modellerle gelecek.

extremely fast u.s. dapoxetine shipment. buy dapoxetine online usa . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. dapoxetine 30 mg!

buy levitra online – the lowest levitra price guaranteed, fast worldwide shipping, 24/7 support

Rolex ve Richemont gibi markalar ile rekabet etmek niyetinde olduğu belirtilen Apple’ın akıllı saatini 350 dolarlık standart versiyon dışında modellerle destekleyeceği ekleniyor. Çok daha şık paslanmaz çelik ve altın modellerin Paris sosyetesini bekleyeceği de söylenirken, dünyanın belli başlı bölgelerinde benzeri stratejilerin izlenebileceği konuşuluyor. Bakalım Apple gerçekten de sosyetik kesimin de ilgisini kendi üzerine çekebilecek mi?

shiftdelete