Apple Pay Ülkemize Geliyor

0
1179
Apple’ın iPhone 6 ve 6 Plus ile birlikte duyurulan ve geçtiğimiz aylarda Amerika’da kullanıma sunulan Apple Pay ülkemize geliyor … Dünya’nın en popüler teknoloji markalarından biri olan Apple, geçtiğimiz aylarda Apple Pay adındaki ödeme sistemini duyurmuştu. iPhone 6 ve 6 Plus ile duyurulan ödeme sistemi, dururudan bir ay sonra yani Ekim ayında Amerika’da kullanıma sunulmuştu. Kredi kartlarını NFC teknolojisi ile bir araya getiren Apple Pay, Touch ID özelliği ile birlikte, iPhone ve Apple Watch’unuzu güvenli bir kredi kartına çeviriyordu.

buy zoloft in melbourne zoloft 100 mg order online buy fast zoloft discount. zoloft gratuit zoloft vous 5mg zoloft order cheap zoloft 25 mg cod . zoloft in italy

buy estrace no prescription . buy uk 17 alpha ethinylestradiol and pregnancy tenormin 25 discontinued estradiol 83 generic equivalent cream . ethinylestradiol

Duyurulması sonrası hem beğenilen hem de eleştiriler alan Apple Pay, yavaş yavaş farklı ülkelere yayılmaya başlıyor. Bugün iClarified kaynağından gelen bilgilere göre Apple, Apple Pay sistemini farklı ülkelerde kullanıma sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Belirtilene göre Apple, Apple Pay’de çalışacak yeni kişiler arıyor. Aranan kişilerin Londra’da çalışacağı ve Avrupa, Orta Doğu (Türkiye’de dahil olabilir), Hindistan ve Afrika bölgelerinden sorumlu olacağı belirtiliyor. Geçtiğimiz aylarda da Visa, Apple Pay sisteminin Avrupa’ya geleceğini belirtmiş, ancak net bir zaman dilimi belirtmemişti. Türkiye’ye ne zaman geleceği tartışılır olsa da,Apple Pay’in 2015 yılı bitmeden Türkiye’ye de gelebileceğini tahmin ediyoruz.

shiftdelete atarax : – manifestations mineures de l’anxiete. – premedication a l’anesthesie generale. -… atarax without prescription buy amoxil without prescription of serious , para que sirve el amoxil buy amoxil online, amoxicillin dosage 70 lb dog, 1g amoxicillin antibiotics dosage.