Android Lollipop Nexus 7’ye Yaramadı

0
1048
Android’in yeni sürümü 5.0 Lollipop, Nexus serisi akıllı telefon ve tabletlere dağıtılmaya başlandı ancak Android Lollipop Nexus 7’ye yaramadı … Android’in yeni güncellemesi 5.0 Lollipop başta Nexus serisi olmak üzere akıllı telefon ve tabletlere dağıtılmaya başlandı. Güncelleme şu an için çoğu cihazda stabil ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor olsa da, 2013 model Nexus 7 sahiplerini pek memnun etmemiş gibi gözüküyor.

top quality medications. buy priligy dapoxetine online . online drugstore, cheap dapoxetine .

there order zyban

sep 3, 2013 – buy dapoxetine in the us – efficient treatment just a few clicks away. buy your medications quick and easy at our reliable internet pharmacy.

Diğer Nexus cihazlarında problem var mı? Sorun bu zamana kadar sadece 2013 model Nexus 7 kullanıcıları tarafından dile getirildi. Diğer Nexus cihazlarında benzer bir sorun henüz görülmüş değil. Tablete 56 cevapsız arama gözüktü Google’ın Android forumlarında bir kullanıcı, güncellemeden sonra 2013 model Nexus 7’sinin kendisini telefon zannettiğini ve tablette 56 cevapsız aramanın gözüktüğünü bildirdi. 2013 model Nexus 7 kullanıcıları güncellemeyi cihazlarına yüklemeden bir süre daha beklemeli. Google’ın soruna en kısa sürede çözüm bulacağını düşünüyoruz.

shiftdelete