12 inç Retina MacBook’un Görüntüleri Sızdı

0
1074
Apple’ın sır gibi sakladığı Nam-ı diğer 12 inç Retina MacBook’un görüntüleri sızdı … Detaylar haberimizde. Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus bombalarını 2014 yılında duyurmayı uygun görmüştü ve Apple Watch gibi yenilikçi ürünlerini ise 2015’e bırakmıştı. Apple Watch’ın piyasaya sürüleceği vakit henüz belirsizliğini korurken, üreticinin en yeni laptop’u hakkındaki söylentilerin yoğunlaştığına şahit oluyoruz. Apple mühendislerinin işi bu yıl başlarını aşacak gibi görünüyor. Hem ilk giyilebilir teknolojisini hem de ilk 12 inçMacBook Air modelini 2015’te hazır etmeyi planlayan şirket, hazırlıklarını sessiz sedasız da olsa sürdürüyor. Apple’ın laptop üreticisi ve yedek parça tedarik ortağı Quanta Computer’ın müjdesini verdiği 12 inç MacBook Air, ilk kez dış gövde tasarımıyla internet ortamına sızdırıldı.
EN UCUZ NOTEBOOK FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

buy generic baclofen 10 mg online without prescription. pain relief|muscle relaxant. contact us, cheap prices , amex.

affordable baclofen generic lioresal medication online ordering helping system. prior to implantation of a device for chronic intrathecal infusion of lioresal

Görsellerde dikkatimizi çeken ilk detay, değişen Apple logosu oldu. Önceki MacBook Air modellerinde aydınlatmalı Apple amblemi görmeye alışmıştık., 12 inç Retina Macbook Air’in alüminyum dış kapağını süsleyen logonun ise, iPad’lerde karşımıza çıkan parlatılmış metal logoyu taşıdığını görüyoruz.

cipro medication cipro reviews

12 inç Retina MacBook Air, ekran çerçevesiyle de MacBook Air modelinden uzaklaşıyor ve MacBook Pro’lara has bir görünüm sergiliyor. Cihazın ön yüzü boylu boyunca çizilmez camla kaplanırken, gri ekran bantlarının yerini de simsiyah bir çerçeve alıyor. Büyüklük itibarıyla 11 inç MacBook Air’den fazla büyük olmayacağı anlaşılan 12 inç Retina MacBook Air, Intel Broadwell Core M işlemciler taşıyacak ve fansız bir yapıya sahip olacak.

generic zoloft dosage zoloft online buy order Sertraline

top quality medications. zoloft generic costco . express delivery, generic zoloft walgreens.

technolabs