12 inç Macbook’un Detayları

0
1279

Yeni Macbook Tanıtıldı! Tüm yeniliklerin detaylı anlatımıyla teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi, kısacası 12 inç Macbook’un tüm detayları burada.  

Yeni 12 inçlik Macbook tanıtıldı! İşte tüm 12 inçlik Macbook teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi haberimizde!

buy estrace online, estrace generic name, generic ethinyl estradiol norethindrone acetate.

Altın, Uzay Gri ve Gümüş renk çeşitleriyle tanıtılan yeni 12 inçlik Macbook, Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en iyi notebook diyebiliriz. Şimdiye kadarki en hafif ve en ince notebook olan yeni Macbook %24 daha ince ve tam oturtulmuş bir klavyeye sahip.

jan 1, 1970 – where can i buy zoloft without prescription over the counter; discount generic zoloft pills for sale in canada; cost of zoloft pharmacy 

Genişletilmiş klavye sayesinde tuşlar eski modellere oranla %17 oranında daha büyük ve ayrıca yeni bir aydınlatma sistemi yerleştirilmiş durumda. Gelişmiş Retina Ekran ile 3 milyondan fazla piksel çözünürlüğüne sahip yeni Macbook çok daha iyi bir görüntü deneyimi sunuyor.

zoloft price with insurance generic zoloft pill identifier Sertraline without prescription

Force Touch adı verilen yeni sistem ile pad kısmına uygulayacağınız basınç ayarıyla türlü işlemler yapmak da mümkün. Örneğin bir kelimenin üzerine gelip pad’e basınç uyguladığınızda kelime otomatik olarak Wikipedia’a aranıyor. Ek olarak daha hızlı ileri sarma ve harita da yer bulma gibi özellikler de bununla birlikte geliyor.

Fansız bir sistem ve %67 daha küçük bir anakart ile bataryaya iyice yer açılmış, böylece batarya %35 daha büyük olarak notebook’da yerini almış. Bunun getirisi olarak da mükemmel bir batarya performası ortaya çıkıyor.

buy atarax – buy online without prescription. discounts up to 90%. fda approved drugs. overnight delivery. free shipping available. absolute privacy. purchase atarax

Yeni batarya sayesinde internete söfr ile 9 saat, film izleyerek ise 10 saat batarya dayanabilir! Ek olarak yeni bir wireless sistemi ile çok daha etkin bir kullanım sağlanmış durumda.

Yeni geliştirilen USB-C sayesinde Macbook’unuzu hem şarj edebilecek hem de HDMI, DisplayPort, VGA, veri transferi bağlantıları için kullanabileceksiniz. Fiyatları ise 1.299 ile 1.599 dolar arasında değişiecek olan yeni 12 inçlik Macbook 10 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak.

amoxil pregnancy category / amoxicillin for cats / buy cheap amoxil without prescription : amoxicillin for cats is the high periods without enough to patients within 

incehesap